o klubu
historie současnost prohlídka kontakt hráči členství
data
akce výsledky dokumenty fotoarchív
o stránce
novinky mapa stránek odkazy
ostatní
úv. stránka pravidla rezervace anketa kniha hostů

Informace pro zájemce o členství v našem klubu

Pokud vás zajímá a baví karamobolový kulečník, můžete se v našem klubu zdokonalit v jeho hře jako oficiální klubový člen, nejen jako běžný návštěvník. Členem se může stát kdokoliv bez rozdílu věku či postavení. Důležitá je jen Vaše chuť hrát.

Členové klubu bez rozdílu mají herné na všech karambolových stolech v klubu zdarma (pokud teprve začínáte, budete hrát na stolech určených primárně pro veřejnost; později již budete moci hrát i na soutěžních stolech) a zároveň poloviční herné (20 Kč / hod.) na poolových stolech.

Členové mohou hrát kdykoli je klub otevřen. Ti, kteří hrají na stolech pro veřejnost, musejí počítat s tím, že platící veřejnost má přednost.

Člen může být závodním či nezávodním hráčem.

  • Nezávodní hráč nemá ke svému členství žádné další povinnosti. Platí ročně členský poplatek ve výši 2 400 Kč a herné ve výši 2 400 Kč.
  • Závodní hráč je ten, který pravidelně nastupuje v některé ligové/třídní soutěži ČMBS. Na rozdíl od nezávodního hráče neplatí herné; má však za sezónu 50 tzv. povinností, t.j. odehrání zápasu, soudcování nebo zapisování. Nesplnění tohoto počtu je penalizováno. Členský poplatek ročně činí
    • 2 400 Kč pro pracující,
    • 1 400 Kč pro studenty a důchodce do 70 let a
    • zdarma pro důchodce nad 70 let.

Začínající členové mohou využít služeb kulečníkové školy, vedené juniorským mistrem Evropy a mnohonásobným mistrem Republiky Vlastislavem Tautermanem ml.

© TJ ČH Billard Brno, 2002-2007. Duplikování obsahu je zakázáno bez souhlasu klubu TJ ČH Billard Brno.