o klubu
historie současnost prohlídka kontakt hráči členství
data
akce výsledky dokumenty fotoarchív
o stránce
novinky mapa stránek odkazy
ostatní
úv. stránka pravidla rezervace anketa kniha hostů

Rezervace stolů

Návštěvníci našeho klubu (tj. ti, kteří si přišli zahrát na stolech pro veřejnost) mají možnost si bezplatně zarezervovat stůl (stoly) pro svou hru. Po rezervaci budete mít jistotu, že po příchodu budete moci ihned hrát (pokud bude stůl plný, musí hráči na něm hrající ihned ukončit hru).Pro zarezervovaní stolu můžete buď

  • Zavolat na číslo +420-739-822-215, říct, že si chcete rezervovat stůl a oznámit své jméno, na kdy a který stůl chcete,
  • přijít osobně a domluvit se s obsluhou,
  • napsat nám E-mail s výše uvedenými údaji,
  • nebo využít následujícího formuláře pro rezervaci.

V posledních dvou případech (elektronická objednávka) však mějte na mysli, že vyřízení objednávky je nepřímé (někdo musí přijít na klub a oznámit Vaši objednávku). Proto je možno si tímto způsobem rezervovat stůl až na další kalendářní den.

Ve všech případech (kromě Vaší osobní návštěvy) může vzhledem k charakteru způsobu objednávání nastat situace, že Vámi požadovaný stůl bude již obsazen. V tom případě Vám bude rezervován nejbližší ekvivalentní stůl (pool, karambol). Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně či jinak zneužity; bude s nimi nakládáno v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů ČR.

Formulář pro elektronickou objedenávku


Rezervace bude objednána na toto jméno. Po příchodu řekněte, že máte rezervaci na toto jméno. Toto pole je povinné.


Na tuto adresu Vám bude posláno potvrzení Vaší objednávky. Bude využita také pro Vaše informování v mimořádné situaci (např. nutné uzavření klubu atp.). Toto pole je povinné.

: : :
: :


Pokud neznáte čísla stolů, podívejte se na vysvětlující obrázek. Fotografie je focena z opačného směru, než je vchod (vzadu jsou poolové stoly, vepředu karambolové.

© TJ ČH Billard Brno, 2002-2007. Duplikování obsahu je zakázáno bez souhlasu klubu TJ ČH Billard Brno.